Carboline


Zinkové základy
Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Carboweld 11 P

Velmi účinný před montážní dílenský základ s rychlým schnutím , který umožňuje automatické sváření do rychlosti 1,15 m za minutu. Galvanicky chrání ocelové konstrukce a potrubí proti korozi.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Carbozinc 11

Dlouhodobě odzkoušený, korozi odolný, základový nátěr, který galvanicky chrání ocel v nejtěžších korozních podmínkách. Již více než 35 let je celosvětově považován v průmyslu za standard pro vysoce účinnou ochranu ocelových konstrukcí na bázi anorganického zinku.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Carbozinc 858

Vysoko-sušinový organický základový nátěr plněný zinkem vhodný pro ochranu konstrukční oceli proti korozi v slané atmosféře a působení povětrnostních vlivů. Používán jako údržbový nebo univerzální zinkový základ na otryskanou ocel pod vrchní nátěry. Vhodný základ pod vrchní nátěry na ocelové konstrukce a zařízení v těžkém průmyslu, v petrochemii, na konstrukcích v moři, chemickém průmyslu a jiných náročných podmínkách. Doporučen pro dílenské aplikace, kde jsou požadovány krátké časy vytvrzování pro manipulaci a přetírání.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Carbozinc 658

Vysoko-sušinový organický základový nátěr plněný zinkem vhodný pro ochranu konstrukční oceli proti korozi. Používán jako údržbový nebo univerzální zinkový základ na otryskanou ocel pod vrchní nátěry. Vhodný k ochraně konstrukční oceli a zařízení v těžkém korozním zatížení.

 

Produkty

Nátěrové hmoty Carboline pro průmysl: