Carboline


Tepelně odolné
Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Thermaline 4001

Jednosložkový nátěr s mimořádnou odolností střídavého působení suchých a mokrých cyklů za zvýšených teplot. Nátěrový film je vnitřně posílen kombinací hliníkových vloček a železité slídy (MIO) pro vytvoření nejvyššího bariérového efektu a odolnosti tepelnému šoku. Přestože je primárně určen pro ochranu ocelových konstrukcí pod izolace pro zatížení provozními teplotami až 649°C, může být rovněž použit na neizolované ocelové povrchy. Je schopen zvládat kryogenické expozice a vytvrzuje účinně i za běžných teplot bez dodatečného vypalování. Má vynikající chemickou odolnost pro zvládání korozivních účinků vlhké izolace při teplotních cyklech. Tento výrobek je doporučen pro CS-6 a SS-5 systémy dle norem NACE SP0198 – normované postupy pro nátěry, které kontrolují korozi pod izolacemi (CUI)

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Thermaline 550

Nátěrový systém s výbornými vlastnostmi. Disponuje vynikající odolností cyklickému kolísání teplot za sucha až do 295°C

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Thermaline 4700

Nátěr s dlouhou životností pro expozici extrémním teplotám. Vhodný pro zatížení teplotou od 204 - 649 oC.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Thermaline 450

Polymer s hustou křížovou vazbou plněný skleněnými vločkami, který nabízí mimořádnou bariérovou ochranu a odolnost v cyklech vlhko/sucho při zvýšených teplotách. Vhodný na izolované i neizolované potrubí, kouřovody a zařízení pracující při teplotách do 232oC. Nátěr poskytuje vynikající ochranu proti tvorbě koroze, otěru a prostupu plynů k podkladu. Díky modifikaci Novolakem odolává agresivnímu chemickému prostředí.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Thermaline 400 EU

Nátěrový systém s výbornými vlastnostmi, vysokou životností a parametry pro trvalý ponor. Disponuje vynikající odolností v cyklech vlhko/sucho při zvýšených teplotách.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Thermaline 4674

Jednosložkový nátěr vhodný pro zatížení středními až vysokými teplotami, který snese trvalé zatížení teplotou 399 oC a krátkodobě až 538 oC.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Thermaline 4900 R

Na vzduchu schnoucí povlak, dostupný v řadě barevných odstínů vhodný pro zatížení teplotou do 232 oC. Zasychání na vzduchu umožňuje manipulaci v krátkém čase a je proto vhodnější pro dílenské nátěry než jiné tepelně odolné nátěry. Tepelné vytvrzování při teplotě nad 149 oC je možné a zvyšuje odolnost a integritu nátěru.

 

Produkty

Nátěrové hmoty Carboline pro průmysl: