Carboline


Speciality
Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Rustbond

Penetrační a uzavírací základový nátěr pro použití na původní nátěry, dobře přilnutou korozi a ocel očištěnou na stupně St2 a St3. Vynikající smáčivost a pružnost dovolují použití tohoto výrobku na původních nátěrech a nedostatečně před-upravených površích.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Phenoline 1205

Nátěr plněný skleněnými vločkami s mimořádně hustou křížovou vazbou s vynikající odolností nejrůznějším agresivním chemikáliím při ponoru i oplachům a výparům. Vysoká odolnost otěru. velmi dobrá odolnost kyselinám. Použití jako nátěr pro trvalý ponor-nádrže a potrubí v procesech s horkou vodou a abrazívními podmínkami. Vhodný nátěr pro záchytné nádrže pro úniky agresivních chemikálií.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Phenoline 310

Jednovrstvý nátěr určený pro aplikaci multi-komponentním stříkacím zařízením v ulra vysokých vysokých tloušťkách filmu . Použití na ocelové a betonové podklady tam, kde je požadováno urychlené schnutí. Phenoline 310 je aplikován pomocí multi- komponentního stříkacího zařízení a nabízí stejnou vysoko kvalitu nátěru jako Phenoline 309 s přidanou hodnotou rychle schnoucího složení.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Plasite 7122 HAR

Fenolický epoxid s křížovou vazbou, vytvrzovaný alkalickým tužidlem a formulovaný tak, aby poskytnul odolnost široké řadě chemických expozic. Jednotlivé varianty Plasite 7122 jsou určeny pro specifické použití, ale všechny si zachovávají stejné fyzikální vlastnosti jako je tepelná a chemická odolnost.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Phenoline 187

Nátěr s velmi hustou křížovou vazbou a mimořádnou chemickou odolností. Nachází široké uplatnění při vnitřních nátěrech nádrží v petrochemickém průmyslu a v jiných aplikacích při ponoru v agresivním prostředí jako je letecký benzín, domovní a průmyslové odpadní vody atd.

 

Produkty

Nátěrové hmoty Carboline pro průmysl: