Carboline


Epoxidy
Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Carboguard 893

Vysoko-sušinový antikorozní základový nátěr/mezi-nátěr. Použitelný jako základový nátěr nebo jako mezi-nátěr na ocel nebo na základy na bázi anorganického zinku. Může být přetírán širokým spektrem vrchních nátěrů s výbornými vlastnostmi a životností.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Carboguard 885 (LT)

Všestranný korozi odolný nátěr. Použitelný jako základový nátěr, mezi-nátěr nebo jako samo-základový nátěr na ocel nebo na základy na bázi zinku. Může být přetírán sám sebou nebo širokým spektrem vrchních nátěrů. Tolerantní k nižšímu stupni předůpravy povrchů. Vytvrzuje již při 2 o C (varianta LT). Poskytuje mnohostranné využití v mořském a pobřežním průmyslu a to jak nad hladinou tak při ponoru.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Carboguard 635

Carboguard 635 může být nanášen přímo na kov jako antikorozní základ nebo jako mezinátěr na jiné základy. Pro svoji vynikající smáčivost. a rychlé vytvrzování na manipulaci je vhodný jak pro údržbové nátěry, tak i pro nové projekty. Může být použit pro trvalý ponor ve sladké i slané vodě ( lodní průmysl)

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Carboguard 890 (LT)

Chemikáliím vysoce odolný mastik s mimořádně širokým použitím v nejrůznějších průmyslových aplikacích Samo-základový epoxidový nátěr vhodný pro aplikaci na většinu původních nátěrů a pevně přilnavé korozi. Carboguard 890 a jeho verze pro aplikaci v nízkých teplotách (890LT) slouží jako výjimečné systémy pro nejrůznější chemické expozice. Carboguard 890 je rovněž určen pro trvalý ponor za různých podmínek.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Carboguard 940

Carboguard 940 je samozákladový nátěr s vysokým obsahem sušiny. Nátěr je po vytvrzení extrémně tvrdý a odolný proti mechanickému poškození i abrazi. Vynikající odolnost vůči sladké, mořské i pitné vodě.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Carboguard 1209

Vysoce nepropustná nátěrová hmota s vysokou hustotou plněná skleněnými vločkami, používaná pro ochranu oceli a betonu. Tento víceúčelový nátěr poskytuje nepropustný film pro vysoká zatížení v lodním, petrochemickém průmyslu,průmyslu papíru a celulózy, pro konstrukce umístěné v mořích (offshore) a v jiném agresivním prostředí. Lze kombinovat s jemným nebo hrubým plnivem pro získání proti-skluzného povrchu.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Carboguard E19

Carboguard E19 Primer je všestranný epoxidový základ s vynikající odolností vůči solím, vodě a alkáliím. Velmi dobrá odolnost vůči nekoncentrovaným kyselinám a méně agresivním rozpouštědlům.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Multi-Guard 955 CP

Epoxid bez rozpouštědel navržený a speciálně formulovaný pro použití ve slévárenství hliníku. V mnoha případech může být použitý jako samozákladový přímo na ocel nebo beton. Má vynikající smáčivost a rozliv a může být aplikován stříkáním, štětcem nebo válečkem. Zpracovatelnost je 90 minut při 24ºC. Aplikace multi- komponentním stříkacím zařízením je možná, ale nikoliv nezbytná.

 

Produkty

Nátěrové hmoty Carboline pro průmysl: