Carboline


Polyuretany
Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Carbothane 133HB

Silnovrstvý vrchní nátěr s nízkým leskem a vynikající odolností proti korozi,otěru a působení chemikálií. Velmi dobrá odolnost povětrnostním vlivům. Vhodný pro aplikaci na širokou škálu základů a mezinátěrů Carboline .Široká barevná škála včetně metalíz.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Carbothane 134 HS

Vrchní, vysoko-sušinový nátěr s vysokým leskem. Vytváří hladký a odolný povrch se snadnou čistitelností. Snadná aplikace vzduchově nebo bez-vzduchovým stříkáním. a působení chemikálií. Velmi dobrá odolnost povětrnostním vlivům. Vhodný pro aplikaci na širokou škálu základů a mezinátěrů Carboline .Široká barevná škála včetně metalíz.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Carbothane 134 PU

Vrchní nátěr s vysokým -keramickým leskem. Vytváří hladký a odolný povrch se snadnou čistitelností. Velmi dobrá odolnost vůči postříkání a rozlití kyselin, zásad a většiny rozpouštědel. Vynikající odolnost postříkání a rozlití roztoky solí a vody.

 

Stáhnout dokument

Stáhnout soubor

Carbothane 134 HP

Vrchní nátěr s vysokým leskem s vysokým obsahem sušiny (high solids) . Snadná aplikace vzduchovým i bez-vzduchovým stříkáním. Má vynikající rozliv při minimalizaci vzniku suchého spreje a nerovností. Poskytuje hladký , tvrdý a velice snadno čistitelný povrch.

 

Produkty

Nátěrové hmoty Carboline pro průmysl: